Ada Nasiadka & The Hjub - The Hjub
&

Ada Nasiadka

Subskrybuj

ADA NASIADKA
& The Hjub

Od 2018 roku stanowią dynamiczny duet, którego muzyka przenosi słuchaczy w magiczny świat dźwięków. Ich repertuar obejmuje jazz, soul i pop, co pozwala na tworzenie niezwykłych aranżacji i niezapomnianych występów.

W 2020 roku ich talent został doceniony podczas live session, kiedy to ich cover utworu „Closer” Ne-Yo został emitowany w radiu RMF FM i zyskał uznanie samego Ne-Yo na Instagramie.

Ich wspólne koncerty to nie tylko okazja do usłyszenia doskonałego wokalu Ady i umiejętności gitarowych Huberta, ale także do doświadczenia prawdziwego zanurzenia się w świat muzyki, który porusza i inspiruje. To nie tylko projekt muzyczny, to opowieść o pasji, talentach i nieustającym poszukiwaniu nowych brzmień.
OPCJE KONCERTOWE

OPCJE KONCERTOWE

ACOUSTIC DUO

Muzyczne uderzenie:
Intymny wokal w połączeniu z gitarą akustyczną i elektroniką, która ożywia każdy zagrany dźwięk.

00:00/00:00
I say a little prayerAretha Franklin
Billie JeanMichael Jackson
Prosta PiosenkaPoluzjanci

ELECTRIC DUO

Moc improwizacji:
Energetyczny wokal, live-looping i wielowarstwowe instrumentarium łączące bas, gitary i piano.

00:00/00:00
CloserNe-Yo
Kartka z kalendarzaAda Nasiadka

TRIO / BAND

Harmoniczna siła:
Intensywny wokal i dynamiczne brzmienie zespołu, czyniące prawdziwą muzyczną magię na żywo.

00:00/00:00
Rather beClean Bandit
Can't Take My Eyes Off YouFrankie Valli

ADA NASIADKA

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Muzyka i śpiew są jej ogromną pasją, idealnie odnajduje się w muzyce pop, r’n’b, funk, jazz czy soul. Ma za sobą udział w Bitwie na Głosy, All Together Now i The Voice of Poland, gdzie była w grupie Kamila Bednarka. Kocha być na scenie i dzielić się swoją pasją z innymi!

Obecnie pracuje nad swoją autorską płytą. Jej dwa single “kartka z kalendarza” i “czekam na sen” są już dostępne na wszystkich portalach streamingowych.

THE HJUB
HUBERT CHARKÓW

Gitarzysta, aranżer, multiinstrumentalista i wyjątkowy artysta. Jego sceniczna charyzma przykuwa uwagę. Zakochany w ambientowych i przestrzennych brzmieniach gitarowych. Półfinalista programu Must Be The Music Tylko Muzyka. Współpracuje z wieloma utalentowanymi artystami, takimi jak Danzel, Karolina Leszko, Mateusz Mijal, Azzja, Krzysztof Płonka, Ada Nasiadka, Weronika Kozłowska, Kuba Zaborski, Kuba Jaźwiecki, Julia Mii.
Koncerty

KONCERTY

Media

MEDIA

napisz

NAPISZ DO MNIE

  KONTAKT

  Stoczniowców 5b/0.22
  30-709 Kraków
  +48 531-062-559
  koncerty@thehjub.com

  THE HJUB - BIURO

  ul. Władysława Sikorskiego 8/6
  38-200 Jasło
  +48 531-062-559
  manager@thehjub.com