Wokalista - The Hjub

Wokalista

/
Wokalista

Weronika Kozłowska

Weronika & The Hjub

Weronika Kozłowska & The Hjub Laureatka wielu konkursów i festiwali, uczestniczka Idol i The Voice of Poland. Szkoli się pod okiem cenionych wokalistów. Jej niski wzrost nie przeszkadza w posiadaniu potężnego, 3-oktawowego głosu - to prawdziwe wow!

Azzja

Azzja & The Hjub

Krakowska artystka, zwyciężczyni Szansy na Sukces i półfinalistka Must Be The Music, wystąpiła na KFPP w Opolu. Jest także finalistką The Voice of Poland i X-Factor. Autorka tekstów i linii melodycznych dla siebie oraz innych artystów, w tym Natalii Szroeder, Filipa Rychcika i Karola Dziedzica.

Krzysztof Płonka

Krzysztof Płonka & The Hjub

Jego soulowy głos to magia, która wciąga od pierwszych dźwięków. Był uczestnikiem The Voice Of Poland oraz występował z takimi artystami jak Marek Kościkiewicz, Filip Sojka, Mateusz Ziółko. W swojej twórczości czerpie inspiracje m.in. z Johna Mayera, Phila Collinsa, Seala czy Michaela Bublé.

Ada Nasiadka

Ada Nasiadka & The Hjub

Finalistka TVP's The Voice of Poland, rozwijająca swój wokalny talent pod okiem Kamila Bednarka. Zwyciężczyni konkursów wokalnych i uczestniczka warsztatów muzycznych. Absolwentka jazzowej wokalistyki z Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, z pasją do muzyki od dzieciństwa.