The Hjub - The Hjub

MUSIC LIVE ACOUSTIC

the_hjub_front

MUSIC LIVE ACOUSTIC

THE HJUB

HUBERT CHARKÓW

Artysta, gitarzysta, aranżer, multi-instrumentalista, muzyk. Na scenie charakteryzuje się kreatywnością i niebywałą charyzmą. Miłośnik ambientu oraz przestrzennych brzmień gitarowych. Półfinalista programu Must Be The Music. 

Jego drugą pasją jest produkcja muzyczna. Prowadzi własne studio nagrań gdzie tworzy materiały audio oraz wideo na potrzeby autorskiego kanału w serwisie YouTube.

projekty

projekty

Wokalista

wokalista

Weronika Kozłowska

Weronika & The Hjub

Weronika Kozłowska & The Hjub Laureatka wielu konkursów i festiwali, uczestniczka Idol i The Voice of Poland. Szkoli się pod okiem cenionych wokalistów. Jej niski wzrost nie przeszkadza w posiadaniu potężnego, 3-oktawowego głosu - to prawdziwe wow!

Azzja

Azzja & The Hjub

Krakowska artystka, zwyciężczyni Szansy na Sukces i półfinalistka Must Be The Music, wystąpiła na KFPP w Opolu. Jest także finalistką The Voice of Poland i X-Factor. Autorka tekstów i linii melodycznych dla siebie oraz innych artystów, w tym Natalii Szroeder, Filipa Rychcika i Karola Dziedzica.

Krzysztof Płonka

Krzysztof Płonka & The Hjub

Jego soulowy głos to magia, która wciąga od pierwszych dźwięków. Był uczestnikiem The Voice Of Poland oraz występował z takimi artystami jak Marek Kościkiewicz, Filip Sojka, Mateusz Ziółko. W swojej twórczości czerpie inspiracje m.in. z Johna Mayera, Phila Collinsa, Seala czy Michaela Bublé.

Ada Nasiadka

Ada Nasiadka & The Hjub

Finalistka TVP's The Voice of Poland, rozwijająca swój wokalny talent pod okiem Kamila Bednarka. Zwyciężczyni konkursów wokalnych i uczestniczka warsztatów muzycznych. Absolwentka jazzowej wokalistyki z Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, z pasją do muzyki od dzieciństwa.

Koncerty

KONCERTY

Media

MEDIA

galeria

galeria

NAPISZ

NAPISZ DO MNIE

  KONTAKT

  Stoczniowców 5b/0.22
  30-709 Kraków
  +48 531-062-559
  koncerty@thehjub.com

  THE HJUB - BIURO

  ul. Władysława Sikorskiego 8/6
  38-200 Jasło
  +48 531-062-559
  manager@thehjub.com